top of page
Mohamed Elaamrani. Morocco Desert Escapades .jpg

KDO JSME

Experti na cestování po Sahaře

S námi můžete kromě angličtiny, francouzštiny , samozřejmě arabštiny,  komunikovat také česky !

Je to jednoduché , prostě nám česky napište a my rádi  zodpovíme , jakékoliv vaše  dotazy ohledně cestování v Maroku . 

 

Cestovní agenturu Morocco Desert Escapades založil a vede Mohamed Elaamrani

V Morocco Desert Escapades se specializujeme na cestování po celém Maroku, ale  naší srdcovou záležitostí jsou výlety  a cesty na jih Maroka  s jeho majestátným pohořím Atlas a  pouští Sahara , v jejichž dunách se , pro mnohé turisty neočekávaně,  skrývají  pouštní vesničky pulzující životem.

 

Naším cílem je ukázat vám skutečné Maroko, s jeho přírodními krásami a životem běžných lidí .  Kdo by měl být pro toto  povolanější než rodilý Maročan?

S námi budete v nejlepších rukou , Mohamed se narodil a vyrostl na Sahaře ve vesnici M'Hamid el Ghizlaine, kterou  však jeho rodina musela opustit kvůli postupující poušti a nedostatku vody . Přesídlili do města Quarzazate, což byla pro Mohameda příležitost vystudovat filmovou produkci .  Později Mohamed přesídlil do Marakéše a stal se certifikovaným turistickým  průvodcem. S Mohamedem můžete opravdu mluvit během vašich cest o čemkoliv , od života v poušti , přes současnou politiku , až po poslední filmové  a hudební novinky. 

 

Během cestování s Mohamedem a jeho týmem budete mít hned první den pocit, že jste se na cesty vydali  s přáteli , které dobře a dlouho znáte. Jejich znalost místního života a kontakty ( v Maroku velmi důležité) vám umožní doslova nakouknout pod pokličku této exotické země.  S Morocco Desert Escapades zažijete dovolenou snů , na kterou nezapomenete . Mohamed a jeho tým udělají vše pro to , abyste se během cesty cítili spokojeni a odnášeli si z Maroka jen úžasné a skvělé zážitky .  A že jich bude !

 

S Morocco Desert Escapades budete v těch nejlepších rukou. My se o vše postaráme , na vás bude jen si užit vaši dovolenou snů . Zajistíme vám transport ( 4WD nebo na vyžádání pro větší skupiny je možno zajistit i minibus), průvodce, řidiče , ubytování , stravu , letištní transfer .  Od okamžiku setkání s námi , se už v Maroku nemusíte o nic starat , budete si jen užívat a plnými doušky nasávat tu exotickou atmosféru kolem vás. 

 

Morocco Desert Escapades nabízí několik pevných itinerářů cest .  Nezoufejte ! Díky svým mnohaletým průvodcovským zkušenostem má Mohamed velmi osobní přístup a s ním je možné téměř vše . Mohamed se řídí heslem,  sto lidí , sto různých chutí a názorů . Každý itinerář může být přizpůsoben konkrétním požadavkům klienta anebo vám může být přímo sestaven na míru , podle toho zda vás více zajímá fotografování, architektura , hudba nebo rádi ochutnáváte exotická jídla anebo chcete prostě mix všeho !

 

Naší filozofií je pracovat přímo s vámi a vytvořit vám unikátní a personalizovaný zážitek za konkurenční cenu a  v té nejvyšší kvalitě. Mohamed vždy naslouchá a při plánování vaší konkrétní cesty se přizpůsobí vašim požadavkům a také vašemu rozpočtu. Ať  už jde o  luxusní ubytování v těch nejúžasnějších riadech ( název pro místní typický hotel ) a luxusních pouštních kempech ( s koupelnou a sociálním zařízením ) anebo pracujete s menším např. studentským rozpočtem.  Vždy vám navrhneme škálu ubytovacích míst  s tím nejlepším hodnocením, kde to známe a kde můžeme zaručit autentický zážitek. 

 

V Morocco Desert Escapades jsme tým profesionálů  , máme velmi dobrou znalost místních poměrů , léta zkušeností  z oblasti turismu a jako bonus nabízíme jemný smysl pro humor.  Odhalíme vám malá tajemství života v Maroku , nakazíme vás entuziazmem a dobrou náladou.  S námi se určitě nudit nebudete , protože my uděláme vše pro to , aby se vaše návštěva Maroka stala nezapomenutelnou . 

 

Pokud byste se chtěli o Mohamedovi dozvědět více , klikněte na tento link (zatím pouze anglicky) : 

www.blog.women-on-the-road.com/mhamid-morocco

 

 

 

FREE AIRPORT TRANSFER

With Every Tour Booking

bottom of page